Haber

BURSAAKYAD’a ‘mutluluk’ ziyareti

BURSA (İGFA) – Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent KAYA, Bursa’da çeşitli temaslarda bulundu. Genel Başkan Yardımcısı KAYA’ya ziyaretlerinde İl ve Yıldırım ilçe teşkilatı da eşlik etti.

Bursa Ağrı Kültürü Yaşatma Derneği (BURSAAKYAD) Lideri Atilla Güney başkanlığında STK liderleriyle toplantı gerçekleştirildi. Bursa Batman Dernek Lideri Mustafa Demir, Bursa Kırıkkaleliler Dernek Lideri Hüseyin Altındağ, Bursa Anadolu Muhafızları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Bursa Temsilcisi Mehmet Akar ve Bursa Patnos Derneği Lideri Aydın Esin, BURSAAKYAD üyeleri Aydın Tandır, Fehmi Çetin, Cevdet Munas, İhsan Engin. ve Eyüp Ensariboğa hazır bulundu.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya, BURSAAKYAD Derneği’nin yakın yaklaşımından dolayı teşekkürlerini iletti. Milli Görüş anlayışında ahlak ve maneviyatın önde geldiğini belirten Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya, Atilla Güney ile gerçekleştirilen görüşmeden büyük mutluluk duyulduğunu söyledi.

BURSAAKYAD’ın özellikle Bursa’da yaşayan Ağrılılar için değerli bir yer tuttuğunu ve bu nedenle ziyaret etmek istediklerini belirten Atilla Güney, yeni çıkan “İyilik İnsana Yakışır” kitabını takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu