Haber

Oryantasyon ve Gelişim kampı sona erdi

Kemer’deki Viking Park Otel’de düzenlenen altyapı gruplarına yönelik oryantasyon ve gelişim kampı sona erdi. Organizasyonun kupa ve madalya törenine katılan Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ali Acar, geleceğin futbolcularına başarılar dilediğini söyledi.

Kemer’de düzenlenen altyapı ekipleri oryantasyon ve geliştirme kampının kapanış törenine Kemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Ali Acar ve Belediye Meclis Üyesi Ferhan Fidan katıldı.

22 Ocak’ta başlayan ve üç gün süren kampa Türkiye’nin çeşitli illerinden 750 sporcu katıldı.

Final turnuvalarının ilgi ile takip edilmesinin ardından Başkan Yardımcısı Hasan Ali Acar ve Meclis Üyesi Ferhan Fidan 2012 yaş grubunda Antalya birincisi, 2013 yaş kategorisinde Manavgat birincisi, Antalya Yol birincisi oldu. Final maçlarının ardından düzenlenen törende 2011 yaş kategorisi ile 2009 yaş kategorisi birincisi Sakarya oldu. takımlarının sporcularına madalya ve kupalarını takdim etti.

Ödül töreninin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı Acar, Kemer’de özellikle kış aylarında düzenlenen bu tür organizasyonların kış turizmi açısından değerli olduğunu ve bu nedenle büyük önem verdiklerini belirterek, “Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. örgüte.” Acar, kampa katılan tüm sporculara spor hayatlarında başarılar dilediklerini de söyledi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu